Seznam rubrik
  Partnerské servery

PhotoRevue.com
naše ikonka

asociacefotografu.com

  Představujeme
Institut tvůrčí fotografie
Logo ITF ke stažení
  Výměna odkazů
  Nejčtenější články
  Tiráž

PhotoRevue.com vydává Institut tvůrčí fotografie Slezské univerzity v Opavě, vychází od 23. 06. 2002, ISSN 1214-2913
Redakce Vladimír Birgus, Ondřej Durczak, Josef Moucha phpRS.

Funkeho Kolín

Občanské sdružení Funkeho Kolín si Vás a Vaše přátele dovoluje pozvat na slavnostní zahájení 6. ročníku fotografického festivalu Funkeho Kolín, které se koná 1. října 2005 ve 13.30 hodin v Regionálním muzeu v Kolíně, Brandlova 27.

Markéta Banková, Vladimír Birgus, Dorothea Bylica, Barbora Kuklíková, Lukáš Jasanský a Martin Polák, Svatopluk Klimeš, Josef Moucha, Lucia Nimcová, Michal Škoda, Jiří Thýn, Josef Sudek, Viktor Špaček

Vernisáže v dalších výstavních prostorách budou následovat. Výstavy potrvají od 1. 10. do 31. 10. 2005 podle otvíracích hodin jednotlivých výstavních prostor. Regionální muzeum v Kolíně, Městské divadlo v Kolíně, Malá galerie Na Hradbách, průchod domu Na Hradbách č. p. 93, galerie V Zahradě, galerie Nahoře, Synagoga, Knihkupectví Arton, Městské informační centrum v Kolíně, galerie a restaurant Naivní Anděl.
www.funkehokolin.com

Jako téma šestého ročníku bylo zvoleno Město. Pro naši společnost je fenomén města a městského života určujícím prvkem civilizace vůbec a snahou festivalu je ukázat, jak současné město a městský život formuje (či deformuje) své obyvatele. Město si díky reklamám, billboardům, rychlosti a dalším znakům vytváří vlastní svět, velmi inspirativní pro výtvarné umění a fotografii zvlášť. Záměrem letošního ročníku je představit výrazné autorské soubory, v nichž se jako hlavní tvůrčí zdroj objevuje město, život v něm a zejména člověk a jeho vztah k městu jako k místu, které ho bezprostředně obklopuje.
| Autor: * redakce * | Vydáno dne 03. 09. 2005 | 2730 přečtení |

| Informační e-mail | Vytisknout článek |