Seznam rubrik
  Partnerské servery

PhotoRevue.com
naše ikonka

asociacefotografu.com

  Představujeme
Institut tvůrčí fotografie
Logo ITF ke stažení
  Výměna odkazů
  Nejčtenější články
  Tiráž

PhotoRevue.com vydává Institut tvůrčí fotografie Slezské univerzity v Opavě, vychází od 23. 06. 2002, ISSN 1214-2913
Redakce Vladimír Birgus, Ondřej Durczak, Josef Moucha phpRS.

Rozhovory / Wywiady / Talks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výstava studentek Institutu tvůrčí fotografie Slezské Univerzity v Opavě je fiktivním obrazovým rozhovorem autorek na volně pojaté téma žena. Představí se šest různých pohledů od šesti různých žen, z různých míst.
Výstava probíhá od 30. 9. 2009 do 31. 10. 2009 ve Zlínské kavárně Loft 577 (http://www.loft577.cz/)
tř. T. Bati 190, 760 01, Zlín

 

 

 

 

 

 

  

Silvia Senčeková

se narodila roku 1979 v Banské Bystřici. Po získání titulu PhDr na Fakultě politických vied a medzinárodných vzťahov na Univerzitě Mateja Bela se rozhodla pokračovat ve studiu na ITF v Opavě a zároveň na Akademii výtvarného umění ve Vídni. Její práce byly vystavované v Rakousku, Čechách, Polsku, Srbsku a na Slovensku. Žije a tvoří ve Vídni.

Justyna Pasierkiewicz

se narodila roku 1981 v Tychy v Polsku.  Vystudovala Státní akademii výtvarných umění v Bielsko- Biala, Institut umění Slezské univerzity v Cyeszyni. V současné době studuje ITF v Opavě. Vystavovala v Polsku a v Čechách. Žije a učí v Anglii.
 

Magdalena Sokalska

se narodila roku 1982 v Zabrzu v Polsku. Vystudovala Varšavskou školu fotografie. V současné době studuje magisterské studium na ITF v Opavě.  Je spoluautorem sdružení Gliwický Dům Fotografie. Vystavovala v Polsku, Čechách, Německu atd. Vedle fotografie se zabývá ještě grafickým designem. Žije v Gliwicach.
 

Anna Matuszna

se narodila roku 1984. Je to nezávislá fotografka s působištěm ve Varšavě. Zaměřuje se na portrétní a módní fotografii, stejně jako na každodenní dokumentování okolního světa.  V současné době studuje na ITF v Opavě.
 

Yoshimi Yokoyama

se narodila 1975 v Kagoshimě v Japonsku. Studovala na Wasedské univerzitě anglickou literaturu. Od roku 1998 pracovala v Tokiu jako fotografka pro módní časopisy. V roce 2005 se přestěhovala do Prahy, a začala studovat na katedře fotografie pražské FAMU. Od roku 2006 studuje na Institutu tvůrčí fotografie Slezské univerzity v Opavě. Žije v Praze.
 

Eva Malúšová

se narodila v roce 1984 v Hranicích. Vystudovala keramiku na Střední odborné školé v Luhačovicích, fotografii na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a v současné době studuje na ITF v Opavě. Žije ve Zlíně.

 


| Autor: * redakce * | Vydáno dne 22. 10. 2009 | 2492 přečtení |
| Počet komentářů: 420 | Přidat komentář |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |